Firma Störi Mantel oslavila 20 let!

Je to již dvacet let, kdy říjnu roku 1995 byla založena firma Störi Mantel. Jak jsme se přesvědčili i na veletrhu v Hannoveru, firma se stala během těchto 20 let známou svými produkty nejen v Evropě, ale i ve světě.

Stejně jako je pro člověka prvních dvacet let života obdobím růstu, učení se, objevování a osmělování, i naše firma prošla touto fází. Věříme, že s přibývajícími léty nebudeme stárnout, ale vzkvétat a sílit stejně jako rostou a sílí stromy, které jsou zpracovávány našimi stroji.

Dne 25. 9. 2015 jsme oslavili 20. výročí založení naší firmy Störi Mantel v České republice. Oslavy, která se konala ve velkolepých prostorách konferenčního centra hotelu Eroplán, se zúčastnilo téměř 100 pozvaných hostů. Mezi nimi byli naši nejvýznamnější zákazníci, zahraniční partneři, významní dodavatelé, starosta města Rožnov pod Radhoštěm a samozřejmě i naši zaměstnanci. Hlavním programem celé akce bylo připomenutí historie firmy, dále taneční vystoupení, zábavné vystoupení mikromagie a celým večerem nás provázela skupina Zbyňka Ternera, která nám hrála krásné melodie ve stylu 20. let. Nechyběla samozřejmě ani spousta vybraného jídla a pití. Akce se opravdu velmi vydařila a všichni se skvěle pobavili.

Děkujeme tímto našim zaměstnancům, zákazníkům a partnerům za jejich přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Váš tým Störi Mantel